Podłoża kokosowe

  • Home
  • Podłoża kokosowe

Botanicoir

Podłoża kokosowe do owoców jagodowych

Podłoża kokosowe do uprawy owoców

podłoża kokosowe do warzyw

Podłoża kokosowe do uprawy warzyw

Podłoża kokosowe do uprawy owoców jagodowych

Podłoże pod uprawę truskawek dostępne w wymiarach 100x20x08. Występuje w następujących konfekcjach : 10/4; 10/5; 6/4; 6/5; 8/4; 8/5

Maty do uprawy truskawek  zawierają naszą specjalnie opracowane i zbuforowane podłoże Precision Plus, Podłoże jest płukane i buforowane; włókna kokosowe są w bardzo wysokim standardzie, tak aby młode sadzonki truskawek były sadzone w najlepszym środowisku, aby promować wzrost. Bardzo szybko się nawadnia.

Każdy produkt dostosowujemy specjalnie do potrzeb hodowców, od mieszanki włókna kokosowego.

Podłoże pod uprawę malin dostępne w doniczkach – 7l; 7,5; 10l.

Doniczki z podłożem kokosowym są popularne wśród producentów owoców miękkich jako opłacalny i elastyczny sposób uprawy, ponieważ można je po prostu rozłożyć i nawodnić, unikając konieczności radzenia sobie z masywnym włóknem kokosowym i pomagając obniżyć koszty pracy.

Podłoże do uprawy borówek dostępne w wymiarach:

  • 30x30x30
  • 30x30x28
  • 30x30x24
  • 30x30x34

Kokos luz

Podłoże kokosowe luz dostępne w big-bagach po 3 m 3

Podłoża kokosowe do uprawy warzyw

Maty AQUA oraz MIST XD

Maty AQUA oraz MIST XD są produktami które zapewniają efektywne zatrzymywanie wody i składników odżywczych w celu stymulowania zdrowego wzrostu korzeni, jednolitości rośliny i elastyczność w odniesieniu do konkretnych wymagań upraw. Połączone ze sobą określone cząsteczki i wióry kokosowe tworzą płytę, które tworzą idealne środowisko dla upraw wymagających więcej wody lub dla roślin rosnących w szczególnie cieplejszym klimacie.

Mata Breeze XD oraz Dry XD

Mata Breeze XD oraz Dry XD została zaprojektowana w celu zachęcania do generatywnego wzrostu upraw, które wymagają bardziej suchego podłoża aby promować zdrowy wzrost. Mają dużą porowatość przy napełnianiu powietrzem i dają hodowcy możliwość kierowania uprawami uważają za stosowne. Wyjątkowo dobry drenaż pozwala na lepsze sterowanie uprawą w różnych klimatach.

Liść truskawki

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies