STARSZY MAGAZYNIER

Poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Magazynier.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie przyjęć i wydań w magazynach.
  • Przygotowanie towaru do wysyłki.
  • Pilnowanie i nadzór nad stanami magazynowymi.
  • Dbałość o porządek na terenie magazynu.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, motywacja do pracy
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność.
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zgranym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zakwaterowania.

Miejsce pracy: Zienki, gm. Sosnowica

Liść truskawki