Zienki 14, 21-230 Sosnowica
 
Przejdź do Owoce

Praca i praktyki

Od 2008 roku uczniowie i studenci mogą odbywać praktyki w naszym gospodarstwie. Posiadamy odpowiednie zaplecze noclegowo-socjalne z możliwością wyżywienia. Dajemy możliwość zapoznania się praktykantów z najnowszymi technologiami w produkcji i obrocie owoców miękkich.

Poziom organizacji produkcji w gospodarstwie nie odbiega od tego czego można nauczyć się za granicą. Wiele posiadanych przez nas maszyn i urządzeń jest zaawansowanych technologicznie a ich obsługa wymaga dużych kwalifikacji. W czasie trwania praktyk studenci mogą nauczyć się ich obsługi. Chętnie zatrudniamy też uczniów szkół średnich i studentów w czasie wakacji do prac związanych ze zbiorem i pakowaniem owoców. W zależności od wykonywanej pracy oferujemy wynagrodzenie w systemie akordowym i godzinowym.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Gospodarstwo znajduje się w miejscowości Zienki (gmina Sosnowica) około 50 km na północny-wschód od Lublina. Najbliższy sklep znajduje się w odległości kilkuset metrów od gospodarstwa. Na większe zakupy do marketu raz w tygodniu zapewniamy dowóz. Gospodarstwo położone jest w atrakcyjnym, turystycznym regionie (poj. łęczyńsko-włodawskie) zaledwie kilka kilometrów od jeziora Zagłębocze. Bliskość lasów, jezior i innych atrakcji turystycznych sprawia, że można bardzo miło spędzić czas wolny od pracy. W gospodarstwie istnieje możliwość wędkowania, a dla bardziej aktywnych posiadamy boisko.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 508 782 158

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Design by Freeline.pl